O firmie

Firma Everest została założona w 2004 roku przez Mirosława Zająca. W początkowym okresie działalności głównym zakresem prac były roboty wykończeniowe, m.in. na nowo powstałych osiedlach mieszkaniowych oraz instytucjach państwowych.

Obecnie firma specjalizuje się w kompleksowym budowaniu domów jednorodzinnych pełniąc funkcję generalnego wykonawcy. Współpracujemy również z dużymi firmami deweloperskimi.

Nasza firma stosuje nowoczesne systemy oraz atestowane materiały budowlane posiadając do tego odpowiedni sprzęt oraz zaplecze kadrowe ze stosownymi kwalifikacjami. Współpracujemy także ze specjalistami z różnych dziedzin w zakresie budownictwa oraz z producentami i dostawcami materiałów. Posiadamy certyfikaty świadczące o jakości naszych usług.

Pozytywne opinie naszych klientów cały czas dopingują nas do starań o utrzymywanie wysokiego poziomu świadczonych usług.

Nasze usługi

Świadczymy usługi na terenie Wrocławia oraz graniczących z nim gmin.
Budujemy z materiałów pozyskanych od sprawdzonych dostawców. Na wszystkie roboty udzielamy trzyletniej gwarancji.

Proponujemy Państwu:

• Kompleksową budowę domu

• Doświadczoną kadrę inżynierską, która należycie zadba o jakość wykonywanych prac, doświadczonych robotników

• Budownictwo energooszczędne przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii i materiałów, co jest równoznaczne ze zmniejszeniem zużycia energii w czasie eksploatacji domu

• Gwarancję jakości na wykonywane usługi

• Zajęcie się wszelkimi formalnościami związanymi z przedsięwzięciem

• Nowoczesność i technologie, które podnoszą standard usług oraz wychodzą naprzeciw oczekiwaniom wymagających klientów